Wynajem długoterminowy
  
 
 
Foto
Chcesz wynająć samochód na kilka miesięcy? Potrzebujesz chwilowo powiększyć flotę samochodów dla swojej firmy?

Długoterminowe wynajęcię samochodu to łatwiejsze rozwiązanie niż kredyt. Wypożyczalnia samochodów ponosi wydatki związane z utrzymaniem auta, ubezpieczeniem, serwisem pojazdu, przeglądami. Wynajmujący opłaca tylko stałą miesięczną opłatę oraz ponosi koszty paliwa. Zatem są to wydatki przewidywalne pozwalające na planowanie budżetu. Ceny w takim przypadku uzależnione są od czasu trwania wynajmu i uzgadnianie są każdorazowo indywidualnie.

Wynajem długoterminowy to propozycja szczególnie atrakcyjna dla firm. Jest to ekonomiczne rozwiązanie ze względu na mniejsze koszty niż korzystanie z samochodu zakupionego na własność. Skorzystaj z naszej oferty wynajmu samochodu nie ważne czy to na miesiąc czy rok. Przygotujemy umowę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Decydując się na wynajem długoterminowy zyskują Państwo możliwość korzystania z wysokiej klasy auta bez opłat takich jak: ubezpieczenie, przeglądy, naprawy. Koszty użytkowania auta z wypożyczalni są mniejsze niż kupno firmowego. Pozwala to na obniżenie i kontrolę wydatków.

Oferujemy:
  • konkurencyjne ceny
  • minimum formalności
  • szeroki wybór samochodów
  • czas trwania umowy od 1-24 miesięcy
  • możliwość dostarczenia samochodów pod wskazany adres
  • całodobową opiekę serwisową
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach
sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.